Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Супрун пояснила, як багаття на городах і полях труять українців

  • Розсилка
  Підпалювати залишки рослин — шкідливо, неекологічно та нецивілізовано - Супрун пояснила, як багаття на городах і полях труять українців
  Підпалювати залишки рослин — шкідливо, неекологічно та нецивілізовано

  Спалення стерні - дуже небезпечне явище

  Очільник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що сумна традиція українських селян спалювати стерню є не тільки шкідливим для природи, але й труїть українців. Про це вона написала у Facebook.

  За її словами, це — дуже небезпечне явище, коли восени, після збору врожаю, підпалюють рештки рослин, сухої трави або листя.

  «Тварини, птахи та комахи гинуть у вогні або помирають від нестачі їжі. Руйнується верхній шар ґрунту. Разом із димом у повітря потрапляють отруйні речовини — окиси азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки. Викиди в повітря парникових газів руйнують клімат», - пояснила вона.

  Супрун також зазначила, що вогонь може легко перекинутися на ліси або домівки людей, які живуть поруч.

  Підпалювати залишки рослин — шкідливо, неекологічно та нецивілізовано, резюмувала вона.

  Раніше Державна екологічна інспекція України повідомила, що біосферний заповідник «Асканія-Нова» може постраждати через паління сухої рослинності

  Відомство повідомило, що 29 вересня виконувач обов’язків голови Державної екологічної інспекції України Ігор Яковлєв, перебуваючи на території заповідника «Асканія-Нова», зафіксував факт порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме самовільне випалювання рослинності або її залишків. Так, аграрії Каховського району Херсонської області палять поля із сухою рослинністю, що може становити загрозу для унікальних українських степів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ