Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вчені розповіли, чому їжа у вакуумних упаковках негативно впливає на організм

  • Розсилка
  У такій їжі міститься перфтороктансульфонова кислота (ПФАС), що потрапляє в неї з упаковок - Вчені розповіли, чому їжа у вакуумних упаковках негативно впливає на організм
  У такій їжі міститься перфтороктансульфонова кислота (ПФАС), що потрапляє в неї з упаковок

  Перфтороктансульфонова кислота, що потрапляє у їжу з упаковок, збільшує ризик розвитку раку, захворювання щитовидної залози та пригнічує імунітет

  Вчені з американської організації Silent Spring Institute назвали поширену причину розвитку серйозних хвороб, в тому числі, раку.

  Про це повідомляє MedicalXpress.

  Фахівці дійшли висновку, що фастфуд і готова їжа, запаяна в упаковках, негативно впливає на організм.

  «У такій їжі міститься перфтороктансульфонова кислота (ПФАС), що потрапляє в неї з упаковок», - повідомляють дослідники.

  Вчені провели дослідження за участю 10 106 осіб. Учасники випробовування розповіли про свій раціон протягом останніх 24 годин, семи днів, 30 днів і 12 місяців. Також вони здали кров на аналіз.

  Виявилося, що в тих, хто вживає фастфуд чи часто їсть в кафе і ресторанах, рівень ПФАС значно вищий, ніж у тих, хто готує їжу вдома.

  Раніше вже було доведено, що ПФАС збільшує ризик розвитку раку, захворювання щитовидної залози, пригнічує імунітет, спричиняє низьку вагу при народженні та безпліддя.

  Раніше британський підліток осліп і оглух через «чіпсову дієту».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ