Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Антирейтинг Гройсмана - 76%, за його партію збираються голосувати лише 1% виборців

  • Розсилка
  Антирейтинг Гройсмана - 76%, за його партію збираються голосувати лише 1% виборців

  Перший самостійний похід Володимира Гройсмана в Раду може закінчитися поразкою, свідчать результати свіжого соцопитування

  Три чверті опитаних українців висловлюють незадоволення діяльністю прем’єра Володимира Гройсмана. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного групою «Рейтинг» в кінці травня – на початку червня.  На питання, наскільки ви задоволенні діяльністю Володимира Гройсмана, 59% відповіли, що зовсім не задоволені, 17% скоріше не задоволені.


  Партії Гройсмана не вистачає 4%, щоб подолати прохідний бар’єр
  Партії Гройсмана не вистачає 4%, щоб подолати прохідний бар’єр

  Партія прем’єра «Українська стратегія» поки що немає жодного шансу на те, щоб потрапити до Верховної Ради. Згідно з результатами соцдослідження, за неї готові проголосувати лише 1% серед усіх опитаних.

  При цьому 17,5% опитаних повідомили, що за жодних обставин не проголосують за партію «Українська стратегія».

  Нагадаємо, 26 травня Володимир Гройсман заявив, що піде на вибори самостійно, тобто без БПП та «Народного фронту». Хоча в НФ до останнього вели перемовини з прем’єром.

  Було опитано 2 тис. респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 29 травня – 3 червня 2019 р.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ