«Це – наша біда». Гетманцев розповів, чому застопорилося реформування Митниці

«Це – наша біда». Гетманцев розповів, чому застопорилося реформування Митниці
Гетманцев про митницю: «Це – наша біда»
колаж: glavcom.ua

«Новий керівник, який буде обраний за конкурсом, має перезавантажити Митницю», – зазначив нардеп

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що реформування Державної митної служби України зайшло в глухий кут. Як він зазначив в інтерв’ю «Главкому», митниця є «нашою бідою», і він особисто несе часткову політичну відповідальність за те, що за шість років не вдалося реформувати цей орган.

Гетманцев зазначив, що Верховна Рада прийняла всі необхідні закони для перезавантаження митниці, але Кабінет міністрів вже четвертий місяць не може створити комісію з призначення голови Державної митної служби.

«Це просто неподобство. Ми зверталися і до Кабміну, і до Мінфіну – нам там розповідають різні «історії», але те, що треба перепризначити керівника митниці та починати перезавантаження самого органу – очевидні речі», – наголосив нардеп.

Гетманцев підкреслив, що ситуація на митниці є більш песимістичною, ніж у Бюро економічної безпеки (БЕБ), яке також тривалий час працює без постійного керівника. Нардеп висловив сподівання, що новий керівник Державної митної служби, який буде обраний за конкурсом, зможе «перезавантажити митницю і зламати ці корупційні зв'язки, які десятиріччями формувалися всередині».

Нагадаємо, Данило Гетманцев відзначив позитивні результати роботи нової команди Державної податкової служби (ДПС), зокрема перевиконання державного бюджету в першому кварталі 2024 року. Водночас він висловив занепокоєння щодо негативних тенденцій на ринках алкоголю, тютюну та електроніки, які є особливо вразливими до «тінізації».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Тривожні симптоми. Данило Гетманцев занепокоєний відкатом в детінізації
Данило Гетманцев: Критерії входження до «Клубу білого бізнесу» будуть переглянуті Інтерв'ю
Трамп оголосив про впровадження мит у розмірі щонайменше 10% майже на усі товари, які імпортуються до США
Як митні тарифи Трампа вплинуть на економіку України: роз’яснення Гетманцева
За словами організаторів, мета кінофестивалю – підсилити голоси квір-спільноти
«Апелювати до християнських свят – маніпуляція». Організатори ЛГБТ-фестивалю про скандал
За словами нардепа, діяльність бізнесу, який працює через цифрові платформи без реєстрації, буде оподатковуватись в обов’язковому порядку
«Податок на OLX». Гетманцев пообіцяв пом’якшити скандальний законопроєкт уряду
За словами Гетьманцева, однією із найбільших проблем є зменшення декларування ПДВ
Ринок тютюну і алкоголю повертається у тінь? Гетманцев заявив про «тривожний відкат»
Нардеп виступає проти декриміналізації порнографії
«Багато кого знаю особисто». Гетманцев розповів про стосунки з моделями OnlyFans
Не бачу поки ані відвертих провалів, ані карколомних досягнень
«Не хочу критикувати, але…» Гетманцев оцінив роботу нового керівництва Податкової
Гетманцев: Люди біднішають, і це – факт, який не можна заперечувати
«Люди біднішають, і це – факт». Гетманцев помітив, що Кабмін не збирається реагувати
Нардеп підкреслив важливість сплати податків у воєнний час
Гетманцев розповів, як збільшення військового збору для ФОПів поповнило бюджет