Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Цього року Кабмін не планує купувати нові автомобілі

  • Розсилка
  Цього року Кабмін не планує купувати нові автомобілі

  Кошти на нові машини для КМУ в державному бюджеті не передбачені

  У 2017 році для автопідприємства господарсько-фінансового Департаменту Секретаріату Кабінету міністрів було придбано 19 автомобілів, що ж стосується цього року, то кошти на нові машини для КМУ в державному бюджеті не передбачені.

  Про це Укрінформу повідомили в Департаменті інформації та комунікацій із громадськістю Секретаріату КМУ у відповідь на інформаційний запит.

  «На балансі автопідприємства господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України (далі — автопідприємство) станом на 4 січня 2018 року перебуває 136 автомобілів, з яких 19 були придбані у 2017 році. Державний бюджет України на 2018 рік кошти на придбання автомобілів Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України не передбачено», - зазначається у відповіді.

  Водночас детальну інформацію про придбані авто в уряді не надали.

  Що стосується витрат на утримання автопарку, то в секретаріаті Кабміну запевнили, що до середини березня ця інформація обов’язково буде оприлюднена. «Інформація про касові видатки автопідприємства за 2017 рік буде в установленому порядку оприлюднення на Урядовому веб-порталі у розділі «Інформація про бюджет» до 15 березня 2018 року», - уточнили в департаменті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ