Гройсман розповів, скільки сімей отримають субсидії
Минулого року близько 10% субсидіантів не мали отримувати субсидію, зазначив Гройсман
Органи соціального захисту населення можуть надати субсидій 7 мільйонам домогосподарств, і бюджет це витримає.
Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав у понеділок у вечірньому ефірі ICTV.
«Минулого року ми мали 6,9 мільйона домогосподарств, які мали право на субсидії. Зараз пішов процес оформлення. Усі, хто мав субсидії минулого року, будуть перепризначені. Тобто ця цифра може сягнути і 7 мільйонів. Ми до цього готові. Але найголовніше, щоб це було справедливо. Це головний критерій», - повідомив Гройсман.
Він додав, що минулого року близько 10% субсидованих не мали отримувати субсидію.
«Після опалювального сезону ми посилили вимоги для отримання субсидій. Адже знали, що приблизно 10% субсидіантів є недобросовісними. Зараз ми, навпаки, послабили вимоги для отримання субсидій, щоб більше людей могли ними скористатись», - додав він.
З його слів, управління соцзахисту створюватимуть спеціальні комісії для вирішення питання щодо надання субсидій населенню.
«Ми дали право управлінням соцзахисту створити комісії, щоб розглянути різні випадки призначення субсидії. Якщо навіть людина не підпадає під критерії отримання субсидії, але потребує її, то вона отримає допомогу держави», - сказав прем’єр.
Він додав, що на наступний рік на субсидування планують закласти 55 млрд гривень, саме стільки, на думку Гройсмана, буде достатньо, «щоб захистити кожну родину, яка цього потребує».
Нагадаємо, 19 жовтня уряд ухвалив постанову про підвищення цін на газ для населення на 23% з 1 листопада 2019 року.
Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.
Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.
19 жовтня у МВФ повідомили, що попередньо погодили нову кредитну програму для України.
Нагадаємо, що черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.
Коментарі — 0