рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Контракт на транзит нафти між Україною та Росією продовжили на 10 років

  • Розсилка
  Документ підписали гендиректор «Укртранснафти» Микола Гавриленко і віце-президент «Транснефти» Сергій Андронов - Контракт на транзит нафти між Україною та Росією продовжили на 10 років
  Документ підписали гендиректор «Укртранснафти» Микола Гавриленко і віце-президент «Транснефти» Сергій Андронов
  Фото: facebook.com/ukrtransnafta

  В «Укртранснафті» підкреслили, що укладення додаткової угоди «гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі»

  «Укртранснафта» та «Транснефть» уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України, яка продовжує його дію на 10 років - з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року. Про це повідомляє пресслужба «Укртранснафти» у Facebook.

  Документ підписали гендиректор «Укртранснафти» Микола Гавриленко і віце-президент «Транснефти» Сергій Андронов.


  Фото: facebook.com/ukrtransnafta
  Фото: facebook.com/ukrtransnafta

  «Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера АТ «Укртранснафта» - НАК «Нафтогаз України» від 27 листопада 2019 року. Окрім пролонгації договору, додаткова угода між АТ «Укртранснафта» і ПАТ «Транснефть» актуалізує низку його положень з врахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні.

  При цьому базові принципи співробітництва між АТ «Укртранснафта» та ПАТ «Транснефть» залишились без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів», - йдеться у повідомленні.

  В «Укртранснафті» підкреслили, що укладення додаткової угоди «гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ