Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рада підтримала зменшення акцизу на розмитнення авто на «євробляхах»

  • Розсилка
  <div class="alt"><span>Акція протесту водіїв автомобілів на єврономерах</span></div> - Рада підтримала зменшення акцизу на розмитнення авто на «євробляхах»
  Акція протесту водіїв автомобілів на єврономерах
  Фото: Станіслав Груздєв

  Законопроект №8487 підтримали у першому читанні 265 народних депутатів

  Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроект №8487 щодо зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах.

  Відповідне рішення підтримали 265 народних депутатів.

  Законопроектом пропонується змінити формулу розрахунку акцизного податку, що дозволило б зменшити вартість розмитнення автомобілів.  Пропонується встановити розмір акцизного податку, що дорівнюватиме базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна та коефіцієнт віку. Базова ставка на один автомобіль з бензиновим двигуном становитиме 50 євро, а на один автомобіль з дизельним двигуном - 75 євро. Коефіцієнт двигуна вираховуватиметься шляхом ділення об'єму двигуна на 1000, а коефіцієнт віку – це кількість повних календарних років з року, наступного за роком виробництва авто, до року визначення ставки податку. Наприклад, акциз на автомобіль з бензиновим двигуном об’ємом 1600 куб. см, якому п’ять років, буде становити 400 євро.

  Законопроект дозволяє також запровадити механізм розмитнення транспортних засобів, що не відповідають екологічним нормам (на сьогодні ЄВРО-5).

  Депутати підтримали і законопроект №8488, який дозволить запровадити і жорсткіші покарання для порушників.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Людина, яка сплатила всі податки, відчує себе ідіотом»? Держава готує амністію «євробляхерам»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ