Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Двоє киян привезли з відпочинку рідкісну хворобу

  • Розсилка
  Лихоманка Чікунгунья передається людям інфікованими комарами - Двоє киян привезли з відпочинку рідкісну хворобу
  Лихоманка Чікунгунья передається людям інфікованими комарами

  Кияни інфікувалися під час відпочинку в Таїланді

  У жителів Києва виявлено два випадки лихоманки Чікунгунья. Хвороби виявлено уже після виписки з лікарні у киян, які до початку розвитку хвороби відпочивали у Таїланді, де й інфікувалися через укуси комарів. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

  «Ретроспективно виявлено два випадки гарячки Чікунгунья у мешканців міста Київ. Вірусологічна референс-лабораторія за допомогою імунофлюоресцентного аналізу отримала діагностичні титри JgM та IgG і слабопозитивний до JgM та IgG — в імуноблоті», - вказали у ЦГЗ МОЗ.

  Як зазначається, хворі лікувалися в Олександрівській клінічній лікарні у грудні.

  «Виписані після лікування з діагнозами «гостра вірусна інфекція не уточнена» та «гостра вірусна інфекція, малярія?». Остаточні діагнози після отримання лабораторних даних змінено на «хвороба, викликана вірусом Чікунгунья». Інфікування через укуси комарів відбулося в Таїланді, де хворі відпочивали до початку розвитку хвороби», - заявили у Центрі громадського здоров'я.

  Додамо, лихоманка Чікунгунья  - вірусна хвороба, що передається людям інфікованими комарами; для неї характерна раптова лихоманка, часто супроводжувана болем в суглобах.

  Нагадаємо, з початку цього року у Львові зареєстровано два випадки захворювання на малярію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ