Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експеримент заблоковано: безкоштовний автобус з Броварів не пропрацював і дня

  • Розсилка
  Експеримент заблоковано: безкоштовний автобус з Броварів не пропрацював і дня

  «Київпастранс» відмовився виконувати умови договору і автобус на вечірній маршрут не випустив

  Безкоштовний автобус, який у рамках експерименту почав курсувати 12 березня з Броварів до станції метро «Лісова», уже увечері в понеділок не вийшов на маршрут. Про це повідомляється на сторінці проекту «Громадський автобус» у Facebook.

  «…Результатом нашого соціального експерименту, стало неочікуване блокування проекту. Після тиску «зверху» «Київпастранс» відмовився виконувати умови договору і автобус на вечірній маршрут не випустив. Для нас цей факт виявився найбільшим подивом. Ми не можемо знайти логіку в діях Київпастрансу і хочемо почути відповідь, чому у громадян відібрали автобус, оплачений спільнокоштом», - йдеться у повідомленні.

  Організатори проекти звітують, що вранці у понеділок вдалося зробити три кола по заявленому маршруту. В експерименті взяли участь 97 пасажирів. Проект зібрав 11 090 грн, 620 грн з них – це внесок пасажирів, 10 470 грн – пожертвування броварчан.

  Автори проекти заявляють, що не збираються зупинятися і проект «Громадський автобус» буде продовжено.

  Нагадаємо, 12 березня у Броварах розпочався соціальний експеримент «Громадський автобус». Транспортні послуги надає «Київпастранс». Один день роботи автобуса коштує близько 5800 грн з ПДВ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ