Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кличко у Каннах заявив про свої амбітні плани

  • Розсилка
  Кличко у Каннах заявив про свої амбітні плани

  Кличко зазначив, що Київ сьогодні - перспективне місто для вигідних інвестицій

  Мер Віталій Кличко представив в Каннах стенд Києва та інвестиційні проекти, до яких українська столиця пропонує долучитися іноземному бізнесу. Стенд зможуть побачити понад 24 тисячі учасників цьогорічної виставки, серед яких впливові фахівці ринку нерухомості, промисловості, логістики, представники великого міжнародного бізнесу. Про це повідомляє прес-служба київського міського голови.

  Під час відкриття стенду Кличко зазначив, що Київ сьогодні - перспективне місто для вигідних інвестицій. І наголосив, що за останні кілька років більше половини всіх іноземних інвестицій в Україну «прийшли» саме до Києва. 

  «Київ став першим містом в Україні, де успішно та комплексно впроваджують «розумні» технології. І це - один з найперспективніших напрямків для інвестування, - сказав Кличко. - Також пріоритетними сферами, куди місто вкладає кошти та залучає інвесторів, є розвиток транспортної та туристичної інфраструктури, житлово-комунальна сфера, охорона здоров'я та освіта».  Кличко презентував низку проектів, які Київ цього року представляє потенційним інвесторам на МІРІМ.  Зокрема, це будівництво Канатної дороги від Арки Дружби народів до Труханова острова. Будівництво гірськолижного комплексу для активного всесезонного відпочинку «Пирогово». Будівництво медичного центру та приватного навчального закладу. А також - проект промислового парку «Київська бізнес-гавань».

  «Ми зосереджені і на тому, щоб зберегти старовинне обличчя Києва, зберегти і відновити його історичні пам’ятки. І, разом з тим, ми хочемо, щоб Київ ставав все більш сучасним і технологічним містом», – підкреслив Кличко. 

  «Київ має амбітні плани стати комфортним і привабливим європейським містом з високими стандартами життя, лідером в реформах та перетвореннях. І ми не збираємося збавляти темпів. Інвестуючи до Києва, ви вкладаєте кошти в одне з найпривабливіших і перспективних міст Східної Європи. Ми гарантуємо усіляку підтримку тим, хто долучиться до розбудови української столиці. І, наголошую, я готовий особисто, як мер міста, виступати гарантом та захисником іноземних інвестицій в розвиток нашого міста», - звернувся до потенційних інвесторів Кличко.

  Нагадаємо, Кличко отримав у Каннах нагороду, присуджену Києву в номінації «Найкращі європейські міста майбутнього з точки зору рентабельності», де українська столиця увійшла в трійку лідерів

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ