Масштабна пожежа в Чорнобильській зоні: авіація уже скинула 174 тонни води (відео)

Масштабна пожежа в Чорнобильській зоні: авіація уже скинула 174 тонни води (відео)

Один із осередків пожежі вдалося локалізувати

Станом на ранок понеділка, 6 квітня, у Чорнобильській зоні продовжуються заходи щодо ліквідації двох осередків пожеж, що виникли у суботу, 4 квітня.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Одна з пожеж - між с. Володимирівка та с. Жовтневе Котовського лісництва на площі близько 20 га. До гасіння залучено 124 чоловіки та 28 одиниць техніки, в тому числі 2 літаки АН–32П та вертоліт МІ-8. Всього з початку робіт авіацією ДСНС здійснено 42 скиди води (174 тонни), з них вертольотом 27 скидів, літаками 15 скидів;

Ще одна пожежа - поблизу с. Рагівка Котовського лісництва (41 квартал) на площі близько 5 га. До гасіння залучено 14 чоловік та 4 одиниці техніки. У неділю, 5 квітня, о 20:45 пожежу локалізовано.

У ДСНС повідомляють, що радіаційний фон по Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,014 мР/год, Київська область – в межах 0,012 мР/год, у м. Чорнобиль – 0,020 мР/год. Максимально допустимий природний фон 0,05 мР/год).

Як повідомлялося, у Деснянському районі Києва біля ТЕЦ-6 та озера Алмазного вогнем знищено сотні гектарів лісу. Рятувальники показали жахливі наслідки пожежі.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: