рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Партнер кандидата в нардепи від «Слуги народу» організовує пікет з вимогою зустрітися з Зеленським

  • Розсилка
  Метою акції є «привернення уваги президента до проблем малого та середнього бізнесу у місті Києві» - Партнер кандидата в нардепи від «Слуги народу» організовує пікет з вимогою зустрітися з Зеленським
  Метою акції є «привернення уваги президента до проблем малого та середнього бізнесу у місті Києві»

  Акція планується на 13 червня 2019 року біля Адміністрації президента України. Заявлена кількість учасників – близько 500 осіб

  Роман Солодкий, партнер 52-го номера у списку «Слуги народу» Артема Культенка по бізнесу, пов’язаного з київськими МАФами, організовує пікет під стінами Адміністрації президента.

  У заяві київських МАФовиків йдеться про те, що акція планується на 13 червня 2019 року біля Адміністрації президента України. Заявлена кількість учасників – близько 500 осіб.
  1_50

  Метою акції є «привернення уваги президента до проблем малого та середнього бізнесу у місті Києві, що створюються столичною владою та передача відповідного письмового звернення до Зеленського з проханням особистої зустрічі з ініціативною групою».   Організатором пікету є ГО «Громадянський корпус», президентом якої є Роман Солодкий.

  Раніше «Громадянський корпус» заявив про підтримку Артема Культенка, який потрапив до списку партії «Слуга Народу» під 52-м номером. 

  Культенко разом із Солодким і Сергієм Корнієвським є співзасновниками ще однієї громадської організації – «Спілки інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва» (ГО «СІТІ М.КИЄВА»). Ця організація мала активну позицію щодо МАФів і паркувальних майданчиків.

  Самого Солодкого називають «королем незаконних МАФів». Свого часу він був активним членом Партії регіонів та неодноразово з’являвся на світлинах з проросійською символікою – георгієвською стрічкою. 

  До списку партії «Слуга народу» потрапила ще одна людина, пов’язана з ринком столичних МАФів та Артемом Культенком. Це 22-й номер у списку Андрій Холодов.

  Згідно з даними аналітичної системи YouControl, на Холодова зареєстровано ТОВ «Флорентіно» (ЄДРПОУ 39746328), що спеціалізується на «мобільному харчуванні». Як ФОП «Холодов» до 10 червня працював у сфері «консультування з питань комерційної діяльності й керування».

  На дружину Холодова Шаховську зареєстровано кілька підприємств із видами діяльності, пов'язаними з утриманням МАФів, а саме:

  ТОВ «Юкрейн Ріал Естейт», керівник підприємства – Максим Холодов, брат Андрія Холодова. На нього зареєстровано ще кілька підприємств із такими самими КВЕДами: «оптова торгівля іншими непродовольчими товарами споживчого призначення», «надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна»;

  ТОВ «Хед Менеджмент Компані» та ТОВ «Табак Індастріал ЛТД».

  Варто відзначити, що за даними YouControl, 10 червня, саме після партійного з'їзду «Слуги народу», ФОП «Холодов» був закритий.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ