рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Скидання стоків у Русанівський канал припиниться не раніше, ніж за два роки

  • Розсилка
  Русанівський канал і протока стануть чистішими - Скидання стоків у Русанівський канал припиниться не раніше, ніж за два роки
  Русанівський канал і протока стануть чистішими

  Київводоканал планує побудувати очисні споруди промивних вод

  Останнім часом мешканці Києва та ЗМІ звертаються до комунального підприємства «Плесо» із інформацією про скиди забруднюючих хімічних речовин в акваторію Русанівської протоки та Русанівського каналу в Дніпровському районі Києва.

  Джерела подібних забруднень у господарському віданні КП «Плесо» відсутні, повідомляє пресслужба підприємства.

  Керівництво «Плесо» звернулось з офіційним листом за роз’ясненням ситуації до ПрАТ «АК Київводоканал».

  У Київводоканалі повідомили, що станом на сьогоднішній день фахівцями розробляється проект реконструкції Деснянської водопровідної станції, розташованої на проспекті Алішера Навої, 1. Розпочати роботи Київводоканал планує у 2020 році. Орієнтовний термін виконання робіт за умови належного фінансування становить 19 місяців.

  Основною метою проекту є будівництво очисних споруд промивних вод із впровадження технології їх очищення та знезараження з подальшим використанням у технологічному (замкненому) циклі, що дасть змогу повністю ліквідувати скидання стоків Деснянської водопровідної станції «Київводоканалу» в Русанівську протоку.  5_82


  Таким чином, вирішення вказаної проблеми забруднення акваторії вирішуватиметься поетапно і максимально ефективним способом.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ