Столична влада повідомила, чим буде займатися «муніципальна охорона»
![Столична влада повідомила, чим буде займатися «муніципальна охорона»](/img/article/4540/82_main-v1511530742.jpg)
«Муніципальна охорона» забезпечить якісну охорону комунального майна»
Ми очікуємо, що економічний ефект від створення комунального підприємства «Муніципальна охорона» буде позитивним. Однак, прибутковість для цього підприємства є другорядним завданням. Так перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс прокоментував питання про створення «Муніципальної охорони».
Про це інформує прес-служба КМДА, повідомляє «Главком».
«Головне – висока якість охорони, надійність, а також працевлаштування та соціальний захист учасників АТО. Найкраще, що вони вміють робити, – це охороняти. І для них це одна з можливостей реалізувати себе», – переконаний перший заступник голови КМДА.
Нагадаємо, що у вересні цього року Київрада підтримала створення комунального підприємства «Муніципальна охорона». Його основною метою є забезпечення належної охорони комунального майна киян.
«Створення «Муніципальної охорони» забезпечить якісну охорону комунального майна та, власне, киян. А крім того, дозволить створити робочі місця, зокрема для тих, хто повертається із зони конфлікту і хоче використовувати свої здібності задля суспільної користі», – підкреслив Геннадій Пліс.
Коментарі — 0