Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві розпочалася підготовка до призову в армію

  • Розсилка
  У Києві розпочалася підготовка до призову в армію

  Київська влада затвердила заходи з підготовки до проведення чергових призовів на строкову військову службу

  Для належної підготовки весняного та осіннього призовів 2018 року розпорядженням КМДА затверджено заходи з підготовки до проведення в Києві чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

  Зокрема, Департамент охорони здоровʼя має забезпечити військово-лікарську комісію Київського міського військового комісаріату медичним інструментарієм і господарським майном, необхідним для медичного огляду громадян призовного віку. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

  Подбати про медичний огляд громадян призовного віку під час приписки до призовної дільниці та прийняття на військову службу за контрактом повинні районні державні адміністрації.

  Департаменту транспортної інфраструктури доручено забезпечити перевезення військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату, призовників із призовних дільниць на Київський міський збірний пункт, військовозобовʼязаних, призваних під час мобілізації, а також мобільних груп у складі представників військових комісаріатів та правоохоронних органів для розшуку призовників і військовозобовʼязаних, які ухиляються від призову.

  Підготовка до весняного та осіннього призовів триватиме в рамках Міської цільової програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, військово-патріотичного виховання молоді, приписки до призовної дільниці, призову на строкову військову службу, призову військовозобовʼязаних під час мобілізації у 2016-2018 роках.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ