рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Будівництво «зелених» електростанцій у світі сповільниться вперше за 20 років

  нова енергія
  • Розсилка
  Будівництво нових електростанцій сповільнилося значною мірою через карантин - Будівництво «зелених» електростанцій у світі сповільниться вперше за 20 років
  Будівництво нових електростанцій сповільнилося значною мірою через карантин
  Фото: Reuters/Pascal Rossignol

  Ситуація почне поліпшуватися тільки наступного року

  Створення нових потужностей відновлюваної енергетики цього року сповільниться вперше за 20 років. Про це повідомляє Reuters.

  Згідно з прогнозом Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), у 2020 році в світі буде побудовано менше вітряних турбін, сонячних електростанцій та інших установок, які виробляють відновлювану електроенергію, оскільки попит на енергію в комерційних та промислових секторах скоротився, а проблеми, пов'язані з логістикою через коронавірус, затримують розвиток проєктів.

  «Країни продовжують будувати нові вітряні турбіни та сонячні електростанції, але набагато повільніше», - зазначив виконавчий директор МЕА Фатіх Біроль.

  Цьогоріч потужності відновлюваної енергії складуть 167 гігават (ГВт), що на 13% менше, ніж у минулому році. Загальна глобальна потужність поновлюваних джерел енергії, як очікується, до 2020 року зросте на 6%.

  Одними з головних причин такого сценарію є затримки в будівельній сфері через збої у ланцюжках поставок, карантинні заходи з блокування та соціального дистанціювання, а також проблеми з фінансуванням.

  За прогнозами МЕА, в наступному році кількість відновлюваних джерел енергії відновиться до рівня, досягнутого в 2019 році. При цьому сукупне зростання у 2020 та 2021 роках буде на 10% нижчим, ніж прогнозувалося до спалаху коронавірусу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ