Американці закликали світ допомогти покарати винуватців трагедії MH17

  У Держдепі висловили впевненість, що голландська система кримінального правосуддя здатна провести всеосяжне, об'єктивне і справедливе судове розслідування
  США впевнені в здатності Нідерландів провести об'єктивне і справедливе розслідування щодо катастрофи літака MH17. Про це повідомляє прес-центр американського Державного департаменту. У заяві йдеться про те, що американська влада висловлює співчуття родинам та друзям загиблих пасажирів літака.  Також  зазначається, що США будуть
  • 18 Липня, 10:33
  • Розсилка

  У Держдепі висловили впевненість, що голландська система кримінального правосуддя здатна провести всеосяжне, об'єктивне і справедливе судове розслідування

  США впевнені в здатності Нідерландів провести об'єктивне і справедливе розслідування щодо катастрофи літака MH17.

  Про це повідомляє прес-центр американського Державного департаменту.

  У заяві йдеться про те, що американська влада висловлює співчуття родинам та друзям загиблих пасажирів літака. 

  Також  зазначається, що США будуть продовжувати підтримувати зусилля об'єднаної групи з розслідування цієї трагедії й закликають інші держави в повній мірі співпрацювати для забезпечення того, щоб винні були притягнуті до суду.  «Як ми і об'єднана слідча група заявляли, підтримувані Росією сили на сході України з установки «Бук» запустили ракету, привезену на суверенну українську територію з Росії, яка збила літак  MH17. Ми вітаємо недавнє рішення надати юрисдикцію голландським судам для переслідування тих, хто несе відповідальність за цю трагедію», - наголошується у заяві. 

  У Держдепі висловили впевненість, що голландська система кримінального правосуддя здатна провести всеосяжне, об'єктивне і справедливе судове розслідування.

  Як відомо, країни, представники яких входять до Об’єднаної слідчої групи, ухвалили спільне рішення, що кримінальний процес у справі катастрофи рейсу MH17 відбудеться в суді у Нідерландах. Про це 5 липня повідомив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс.

  До об’єднаної слідчої групи входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії, України та Нідерландів.

  Нідерланди й Україна підписали договір про міжнародне правове співробітництво щодо розслідування злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН-17.

  Сполучені Штати Америки вітають рішення об'єднаної слідчої групи (JIT) щодо проведення в Нідерландах суду в справі про катастрофу МН17.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ