рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Британський інститут пообіцяв виправити інформацію про «російський» Севастополь

  • Розсилка
  <p>Редакція журналу Survival відкоригує інформацію про Севастополь в онлайн-версії</p> - Британський інститут пообіцяв виправити інформацію про «російський» Севастополь

  Редакція журналу Survival відкоригує інформацію про Севастополь в онлайн-версії

  Наступний друкований номер міститиме інформацію про те, що Севастополь - це українське місто в Криму, яке зараз перебуває під російською окупацією

  У Міжнародному інституті стратегічних досліджень пообіцяли виправити в онлайн-версії свого журналу Survival згадку про анексований Севастополь як «російське» місто.

  Про це у Twitter повідомляє посольство України у Великій Британії

  «Ми тільки-но дізналися від редакторів, що в додаток до виправлення онлайн-тексту журналу Survival від МІСД їхній наступний друкований номер міститиме інформацію про те, що Севастополь - це українське місто в Криму, яке зараз перебуває під російською окупацією», - йдеться в дописі.

  Раніше посольство України у Великій Британії висловило обурення Міжнародному інституту стратегічних досліджень у зв'язку з тим, що ця установа назвала Севастополь «російським» містом.

  До слова, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкритикував компанію Apple за позначення Криму російською територією у своїх додатках.

  Також посольство України в Сполучених Штатах Америки закликало американську корпорацію Apple виправити некоректне позначення окупованого Криму як частини Росії.

  Компанія Apple на своїх мапах та в погодних програмах, що використовуються на території РФ, почала показувати Крим як частину російської території.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ