Детективів НАБУ тренуватиме естонський експерт

  Ерік Хелдна працюватиме на чолі експертної групи, що складається з працівників поліції та прикордонної охорони
  Екс-заступник гендиректора поліції безпеки Естонії, радник адвокатського бюро Nove Ерік Хелдна очолить робочу групу Антикорупційної ініціативи ЄС, яка впроваджуватиме заходи боротьби з корупцією в Україні Про це повідомляє сайт адвокатського бюро Nove. [READ_MORE] Ерік Хелдна працюватиме на чолі експертної групи, що складається з
  • 13 Грудня, 2017, 17:44
  • Розсилка
  Ерік Хелдна
  Ерік Хелдна

  Ерік Хелдна працюватиме на чолі експертної групи, що складається з працівників поліції та прикордонної охорони

  Екс-заступник гендиректора поліції безпеки Естонії, радник адвокатського бюро Nove Ерік Хелдна очолить робочу групу Антикорупційної ініціативи ЄС, яка впроваджуватиме заходи боротьби з корупцією в Україні

  Про це повідомляє сайт адвокатського бюро Nove.  Ерік Хелдна працюватиме на чолі експертної групи, що складається з працівників поліції та прикордонної охорони, яка надасть підтримку Національному антикорупційному бюро України шляхом навчання службовців і розвитку НАБУ.

  Ерік Хелдна близько 20 років працював в органах правопорядку та безпеки Естонії, зокрема, у кримінальній поліції та службі безпеки.

  Протягом восьми років він працював заступником директора поліції безпеки Естонії.Головною метою у 2018 році стане виявлення потреб українських партнерів у підготовці кадрів та розробка відповідних програм навчання. Тренування відбуватимуться у Києві й Таллінні.

  Зазначимо, що у 2016 році Хелдна брав участь у консультуванні щодо реформування Служби безпеки України. 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ