Екс-радник Трампа таємно працював на американо-російський бізнес-проект - The Guardian

  Флінн порушив федеральний закон, коли приховав свою поїздку на Близький Схід в червні 2015 року для просування американо-російського проекту
  Комітети Конгресу США перевіряють дані про таємну підтримку Майклом Флінном - під час його перебування радником президента - плану створення приватних американо-російських АЕС на Близькому Сході. Про це пише «Українська правда», посилаючись The Guardian. [READ_MORE] «Однією з разючих нових деталей, виявлених слідчими, є те,
  • 14 Вересня, 10:20
  • Розсилка
  Майкл Флінн
  Майкл Флінн

  Флінн порушив федеральний закон, коли приховав свою поїздку на Близький Схід в червні 2015 року для просування американо-російського проекту

  Комітети Конгресу США перевіряють дані про таємну підтримку Майклом Флінном - під час його перебування радником президента - плану створення приватних американо-російських АЕС на Близькому Сході. Про це пише «Українська правда», посилаючись The Guardian.  «Однією з разючих нових деталей, виявлених слідчими, є те, що план з ядерної енергії, який Флінн, як припускається, таємно просував, під час передвиборної кампанії і після того, як він отримав посаду в Білому домі, залучав російську державну компанію, яка на даний час перебуває під санкціями США», - пише видання.

  В основі розслідування лежить пропозиція, яка, як стверджується, була розроблена Флінном і іншими перед виборчою кампанією 2016 року для створення американо-російського партнерства, яке будуватиме і експлуатуватиме атомні електростанції на Близькому Сході.

  У листі, оприлюдненому провідними демократами Конгресу, стверджується, що Флінн порушив федеральний закон, коли приховав свою поїздку на Близький Схід в червні 2015 року для просування американо-російського проекту.

  План передбачав створення міжнародного консорціуму американських, французьких, голландських, російських, арабських, арабських, англійських, українських та ізраїльських компаній для проектування і будівництва 40 ядерних реакторів.

  Учасники розслідування також намагаються з'ясувати, чи підтримує зараз адміністрація Дональда Трампа вказаний проект. На їхню думку, в разі якщо виявлені відомості підтвердяться, винним в таких порушеннях загрожує кримінальне покарання у вигляді п'яти років в'язниці.

  Нагадаємо, Флінн подав у відставку з посади радника президента США з національної безпеки 13 лютого, через скандал, пов'язаний з контактами з Росією.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ