Генпрокуратура знайшла у Марушевської порушень на 7 млн грн

  Головне слідче управління Генпрокуратури розпочало розслідування щодо Марушевської 20 грудня 2016 року за фактом отримання неправомірної вигоди та зловживання владою
  Генпрокуратура шукає докази причетності екс-керівника одеської митниці Юлії Марушевської до порушень майже на 7 млн грн. Із майже двомісячною затримкою у судовому реєстрі розміщено ухвалу, згідно з якою Генпрокуратура фактично впевнена: «сумнівні рішення» екс-керівника одеської митниці Юлії Марушевської призвели до бюджетних втрат у
  • 12 Липня, 14:56
  • Розсилка
  Екс-керівник одеської митниці Юлія Марушевська
  Екс-керівник одеської митниці Юлія Марушевська

  Головне слідче управління Генпрокуратури розпочало розслідування щодо Марушевської 20 грудня 2016 року за фактом отримання неправомірної вигоди та зловживання владою

  Генпрокуратура шукає докази причетності екс-керівника одеської митниці Юлії Марушевської до порушень майже на 7 млн грн. Із майже двомісячною затримкою у судовому реєстрі розміщено ухвалу, згідно з якою Генпрокуратура фактично впевнена: «сумнівні рішення» екс-керівника одеської митниці Юлії Марушевської призвели до бюджетних втрат у 6,92 млн грн. Соратниця Михайла Саакашвілі назвала справу «фейковою». Про це йдеться в статті «Главкома».

  Відповідно до судових матеріалів, Головне слідче управління Генпрокуратури розпочало розслідування 20 грудня 2016 року за фактом отримання неправомірної вигоди та зловживання владою.

  Фабула кримінальної справи виглядає так: команда Марушевської з дев'яти осіб одеської митниці «з листопада 2015 року по листопад 2016 року, прикриваючись сумнівними дорученнями начальника Одеської митниці ДФС України (Юлії Марушевської – «Главком».)… створювала умови для оформлення митних декларацій по ввезенню на територію України різних груп товарів по заниженій вартості…». Як вважають слідчі, це призвело до надання клієнтам митниці незаконних переваг у порівнянні з конкурентами та недонадходження до державного бюджету близько 6,92 млн гривень.

  У коментарі «Главкому» Юлія Марушевська запевнила, що справа – «фейкова» і за потреби готова доводити це в суді.

  Нагадаємо, Юлія Марушевська написала заяву про відставку в листопаді2016-го, слідом за іншими представниками команди Саакашвілі в Одеській області.

  На початку березня співробітники Служби безпеки прийшли з обшуком у квартиру екс-чиновниці, яка на той час перебувала за кордоном. А через два тижні генпрокурор Луценко повідомив про відсутність доказів щодо незаконного розмитнення товарів командою Марушевської. 

  Свої претензії до колишньої очільниці одеської митниці мало і Національне агентство з питань запобігання корупції. Останнє звинувачувало її у незаконному отриманні премії у розмірі 500 грн з нагоди свята 8 березня. 

  Більше читайте в статті «Главкома»:  Збитки на 7 млн. Генпрокуратура збирає компромат на Марушевську

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ