Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Глава Нацбанку пропонує вже цьогоріч почати переговори з МВФ щодо нової програми

  • Розсилка
  Очільник Національного банку України Яків Смолій  - Глава Нацбанку пропонує вже цьогоріч почати переговори з МВФ щодо нової програми
  Очільник Національного банку України Яків Смолій 

  Смолій хоче почати переговори про нову програму з Міжнародним валютним фондом уже цьогоріч

  Глава Національного банку Яків Смолій вважає за необхідне продовжити реалізацію Україною зобов'язань за програмою Міжнародного валютного фонду і почати переговори за новою програмою з Фондом вже цьогоріч.

  Про це повідомляється на сторінці НБУ у Facebook.

  Відповідну заяву глава Нацбанку України зробив під час зустрічі з головним економістом Європейського банку реконструкції та розвитку Сергієм Гурієвим.

  На зустрічі обговорювалася поточна ситуація в економіці України та на фінансовому ринку. Зокрема, обговорили перспективи обслуговування зовнішнього боргу України, процес підготовки до входження міжнародних фінансових організацій у капітал державних банків і потенційну участь у цьому ЄБРР, а також розвиток електронних платежів.

  Смолій також нагадав про наміри центрального банку розробити і затвердити до кінця року нову стратегію реформування фінансового сектора України на 2020-2025 роки, робота над якою вже ведеться.

  Зі свого боку, представники ЄБРР висловили свою підтримку політики гнучкого курсоутворення і режиму інфляційного таргетування, яких дотримується Нацбанк. Вони також наголосили на необхідності збереження незалежності НБУ, оскільки, як показує досвід інших країн, це є запорукою здорової економічної політики, йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, міністр фінансів України Оксана Маркарова полетить на зустріч з інвесторами - обговорить нові євробонди.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ