Голова району передав «привіт» Гройсману: підвищення мінімалки викличе напругу

  На думку голови Теофіпольської райдержадміністрації, від підвищення мінімалки постраждають пенсіонери
  Голова Теофіпольської райдержадміністрації (Хмельницька область) Юрій Маєвський висловив занепокоєння підвищенням рівня мінімальної заробітної плати до 3200 грн з 1 січня 2017 року. Про це сьогодні він сказав на засіданні колегії облдержадміністрації. [READ_MORE] За його словами, якщо це станеться, то частина керівників підзвітного
  • 29 Листопада, 2016, 18:59
  • Розсилка
  Мінімальна зарплата
  Мінімальна зарплата

  На думку голови Теофіпольської райдержадміністрації, від підвищення мінімалки постраждають пенсіонери

  Голова Теофіпольської райдержадміністрації (Хмельницька область) Юрій Маєвський висловив занепокоєння підвищенням рівня мінімальної заробітної плати до 3200 грн з 1 січня 2017 року. Про це сьогодні він сказав на засіданні колегії облдержадміністрації.  За його словами, якщо це станеться, то частина керівників підзвітного району може приступити до звільнення працівників. Однак найбільше, на думку чиновника, постраждають пенсіонери.

  «У нашому районі проживає 10 тисяч пенсіонерів, і для них це буде соціальною напругою. Якщо мінімальна зарплата підніметься до 3200 гривень, то на рівень пенсій це не вплине. Це стосується й тих пенсіонерів, котрі отримують мінімальні пенсії на рівні 1000 гривень – їм також не буде ніяких надбавок», – сказав голова РДА.

  Маєвський наголосив, що варто було б донести керівництву країни інформацію про можливі наслідки від підвищення «мінімалки». Додавши, що на адресу голови Теофіпольської РДА почали надходити відповідні звернення від людей, повідомляє НГП.  Нагадаємо, що уряд пропонує підвищити заробітну плату вдвічі у 2017 році.

  Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, підвищення мінімальної зарплати буде стосуватися всіх.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ