Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Керівник Військового комітету НАТО: Боснія і Герцеговина здійснила значний прогрес по військовим реформам

  • Розсилка
  Керівник Військового комітету НАТО Петр Павел - Керівник Військового комітету НАТО: Боснія і Герцеговина здійснила значний прогрес по військовим реформам
  Керівник Військового комітету НАТО Петр Павел

  Очільник Президіуму Боснії і Герцоговини позитивно дивиться на можливість отримання плану дій щодо членства в НАТО в грудні 2017 року

  Генерал Петр Павел, який очолює Військовий комітет НАТО, позитивно оцінив реформи в збройних силах Боснії і Герцеговини, включно досягнення взаємосумісності між збройними силами Альянсу. При цьому чеський генерал нагадав про те, що рішення щодо надання плану дій щодо членства (ПДЧ) є перш за все політичним рішенням. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Окрім того Петр Павел наголосив на тому, що Північноатлантичний альянс напряму зацікавлений в стабільності Балканського регіону, який стоїть перед загрозами нелегальної міграції, тероризму і агресивної політики РФ.

  Драган Човіч, який на сьогодні очолює Президіум Боснії і Герцеговини (БіГ) як найвищий орган виконавчої влади в країні, висловився із оптимізмом щодо того, що на засіданні міністрів закордонних справ країн-членів НАТО 5-6 грудня буде прийнято рішення щодо надання ПДЧ даній балканській країні.

  Центральний уряд в Сараєво і хорватсько-босняцька Федерація БіГ виступають за приєднання країни до НАТО і ЄС. В той же час Республіка Сербська, яка входить до БіГ, виступає проти членства в НАТО і нещодавно проголосила нейтральний статус. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ