Клімкін обговорив з главою МЗС Франції ситуацію на Донбасі

  У МЗС наголосили, що Франція закликає Росію виконати Мінські угоди
  Голова МЗС України Павло Клімкін та його французький колега Жан-Ів Ле Дріан під час зустрічі, яка проходила в понеділок у Франції, обговорили ситуацію на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні французького МЗС за результатами зустрічі. «Франція прагне до суверенітету України в межах своїх міжнародно визнаних кордонів
  • 5 Лютого, 21:43
  • Розсилка
  Павло Клімкін та Жан-Ів Ле Дріан у Франції
  Павло Клімкін та Жан-Ів Ле Дріан у Франції

  У МЗС наголосили, що Франція закликає Росію виконати Мінські угоди

  Голова МЗС України Павло Клімкін та його французький колега Жан-Ів Ле Дріан під час зустрічі, яка проходила в понеділок у Франції, обговорили ситуацію на Донбасі.

  Про це йдеться в повідомленні французького МЗС за результатами зустрічі.

  «Франція прагне до суверенітету України в межах своїх міжнародно визнаних кордонів і не визнає незаконну анексію Криму», — йдеться в повідомлені.

  У МЗС наголосили, що Франція, яка «з Німеччиною має посередницьку роль, закликає Росію виконати Мінські угоди, зокрема в галузі безпеки, і очікує, що Україна продовжуватиме реалізацію заходів, які цього стосуються».

  «Нашою метою залишається всеосяжне політичне врегулювання кризи, поліпшення ситуації в області безпеки — що означає повне дотримання припинення вогню - і відновлення соціально-економічних зв’язки між двома сторонами лінії зіткнення», - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін у неділю вирушив з дводенним візитом у Французьку Республіку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ