Маруані, який звинуватив Кіркорова у плагіаті, повертається до Франції

  Завтра вранці Маруані повертається до Франції, поліція цьому не перешкоджати не буде
  Московські поліцейські повернули лідеру французької групи Space Дідьє Маруані раніше вилучений телефон, музикант повертається до Франції. Про це повідомила його адвокат Людмила Айвар, передає ТАСС. «Завтра вранці Маруані повертається до Франції, поліція цьому не перешкоджає. Сьогодні поліцейські повернули йому вилучений телефон, але при
  • 2 Грудня, 2016, 02:40
  • Розсилка

  Завтра вранці Маруані повертається до Франції, поліція цьому не перешкоджати не буде

  Московські поліцейські повернули лідеру французької групи Space Дідьє Маруані раніше вилучений телефон, музикант повертається до Франції. Про це повідомила його адвокат Людмила Айвар, передає ТАСС.

  «Завтра вранці Маруані повертається до Франції, поліція цьому не перешкоджає. Сьогодні поліцейські повернули йому вилучений телефон, але при цьому [Ігорю] Трунову мобільний не віддали, як і вилучені документи», - розповіла Айвар.

  За її словами, слідчі цікавилися питаннями авторства пісні Маруані, а також чому музикант звернувся саме до юриста Ігоря Трунова. Айвар припустила, що вони намагаються самі встановити, чи є пісня «Жорстока любов» плагіатом чи ні.

  Раніше адвокат Маруані повідомила, що офіційного затримання музиканта не було.

  Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як Маруані вказав на незаперечну схожість власної композиції «Symphonic Space Dream» та пісні Кіркорова «Жорстока любов». Пізніше Кіркоров звернувся в російську поліцію, написавши заяву про вимагання. Через це в Москві 29 листопада затримали Дідьє Маруані та юриста Ігоря Трунова, який представляє його інтереси. Пізно ввечері у вівторок поліція відпустила їх.

  28 листопада Трунов заявив, що сторонам вдалося домовитися в досудовому порядку. За його словами, Кіркоров визнав претензії Маруані та групи Space і навіть погодився виплатити компенсацію. Однак адвокат російського співака Олександр Добровінський це спростував, заявивши, що ніяких домовленостей не було, а з Маруані від імені Кіркорова розмовляли пранкери.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ