Минулого року вандали завдали «Укрзалізниці» понад мільйон гривень збитків

  За останній тиждень вже зафіксовано чотири факти вандалізму
  В 2016 році вандали втручалися в роботу приміського залізничного транспорту 70 разів, завдавши галузі збитків на понад один мільйон гривень. [READ_MORE] Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Зазначається, що найбільш поширеними були крадіжки сидінь, дверей туалетів і биття скла вагонів. Впродовж останнього тижня вже
  • 11 Березня, 06:56
  • Розсилка

  За останній тиждень вже зафіксовано чотири факти вандалізму

  В 2016 році вандали втручалися в роботу приміського залізничного транспорту 70 разів, завдавши галузі збитків на понад один мільйон гривень.  Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

  Зазначається, що найбільш поширеними були крадіжки сидінь, дверей туалетів і биття скла вагонів.

  Впродовж останнього тижня вже сталося чотири випадки розбиття вікон у вагонах поїздів.

  «Так, 8 березня поблизу Білозір’я Черкаської області сторонні особи розбили три вікна у вагонах поїзда № 6071 сполученням Черкаси – ім.Т.Шевченка. Того ж дня о 23:24 на станції Борщагівка-Технічна в Києві вандали розфарбували два вагони приміського електропоїзда», - звітують в «Укрзалізниці».

  Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили у Києві багатомільйонну схему розкрадання майна працівниками Південно-Західної залізниці.

  Щодня зі складів пасажирської станції ділки вивозили майже дві тонни дизельного пального. Місячні втрати залізниці, за висновками профільних експертів, становили один мільйон гривень

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ