Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Місія ОБСЄ зафіксувала понад 200 вибухів на Донбасі

  • Розсилка
  Місія ОБСЄ зафіксувала понад 200 вибухів на Донбасі

  Спостерігачі констатували збільшення кількості вибухів

  Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню на Донбасі.

  Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

  Наголошується, що при цьому, СММ зафіксувавши більше вибухів (приблизно 190) порівняно з попереднім звітним періодом (167 вибухів). Більшість порушень режиму припинення вогню, включаючи більше половини вибухів, було зафіксовано на південь від Світлодарська (підконтрольний уряду), а також поблизу Павлополя (підконтрольний уряду), Кам'янки (підконтрольна уряду). Зокрема спостерігачі чули і бачили 7 вибухів невизначеного походження приблизно в 1-2 км до південно-сходу від Кам'янки.

  У Луганській області Місія зафіксувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, в той же час зафіксувавши більше вибухів (14), порівняно з попереднім звітним періодом (3 вибуху).

  Більше однієї третини порушень режиму припинення вогню, включаючи більшість вибухів, зафіксовано в районах на північний захід і північний захід від Станиці Луганській (підконтрольна уряду) і на північ від населеного пункту Обозное (непідконтрольна уряду).

  Раніше повідомлялося, що 7 листопада збройні формування Російської Федерації та її найманці 15 разів порушили режим припинення вогню. Один військовий загинув внаслідок обстрілів.

  Нагадаємо, 6 листопада на Донбасі збройні формування Російської Федерації та її найманці п’ять разів порушили режим припинення вогню. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ