Мітингувальники ставлять намети біля Верховної Ради

Мітингувальники ставлять намети біля Верховної Ради
Встановлення наметів біля парламенту
Фото: Станіслав Груздєв, Главком

Намети ставлять прямо посеред вулиці Грушевського

Учасники акції протесту почали встановлювати намети на вулиці Грушевського біля будівлі Верховної Ради.

Як повідомляє кореспондент «Главкома», наразі вже встановлено кілька наметів.

Крім того, намети з'явилися в Маріїнському парку біля парламенту.

Будівлю Верховної Ради по периметру охороняють кілька кордонів правоохоронців.

Як повідомлялося, на перетині вулиць Грушевського і Садової сталися сутички між учасниками акції протесту і правоохоронцями. В результаті сутичок є постраждалі з обох сторін.

Масові протести, які майже місяць готували «Рух нових сил», «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Свобода», «Національний корпус», «Громадський контроль», «Демальянс», Автомайдан, громадські організації «Чесно», «Реанімаційний пакет реформ» та інші, виявилися не таким вже й масовими.

За попередніми оцінками, на вулиці вийшло не більше 5 тисяч осіб, в той час як правоохоронців, візуально здавалось, було десь стільки ж – влада аж занадто перестрахувалася.

В урядовий квартал з самого ранку пройти можна було тільки через рамки металошукачів, а ближче до початку засідання Ради її оточили колони Нацгвардії і поліції, бо серед організаторів протесту лунали ідеї блокувати або навіть штурмувати парламент, якщо їхні три вимоги не будуть виконані.

Нагадаємо, учасники акції вимагають внести до порядку денного ВР три питання – скасування депутатської недоторканості, створення Антикорупційного суду та зміни виборчого законодавства (пропорційна система з відкритими списками).

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: