рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Митниця відкрила доступ до інформації про експорт та імпорт України

  • Розсилка
  Митниця відкрила доступ до інформації про експорт та імпорт України

  Статистика з експорту-імпорту товарів за останні три роки тепер доступна кожному, хто має бажання в ній розібратися

  Державна митна служба України запустила онлайн-сервіс, де зібрані дані щодо торговельної статистики України з 2018 року по 1 квартал 2020 року.

  Про це повідомив голова Держмитслужби Максим Нефьодов.

  «Митниця відкрила статистичні дані по товарообігу: відтепер обсяги імпорту та експорту України з будь-якою країною та по будь-якому товару — за посиланням», — повідомив Нефьодов.


  screenshot_2_08

  Наразі на новому порталі доступну 9 модулів інформації. Зокрема, там можна дізнатися дані про товарообіг, експорт, імпорт, торговельне сальдо (експорт мінус імпорт), обсяги сплачених податків та мит за групами товарів та за будь-якою країною, податкове навантаження на 1 долар вартості ввезеного товару, середню митну вартість імпортних товарів тощо.

  У ДМС записали спеціальну відеоінструкцію, яка має навчити користуватися порталом, а також планують записувати додаткові інструкції для кожного з інформаційних модулів.

  «Через високий інтерес до даних та ймовірно велику кількість одночасних заходів на сайт, можливі тимчасові проблеми із доступом до сервісу. Ми працюємо над посиленням серверних потужностей Держмитслужби», — додав Нефьодов


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ