Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Москалькова скасувала зустріч із омбудсменом України Денісовою

  • Розсилка
  Омбудсмен Людмила Денісова 14 січня приїхала до Москви  - Москалькова скасувала зустріч із омбудсменом України Денісовою
  Омбудсмен Людмила Денісова 14 січня приїхала до Москви 

  Омбудсмен РФ надіслала Денісовій смс-повідомлення, що вона нібито вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження

  Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова скасувала зустріч з українським омбудсменом Людмилою Денісовою. Про це йдеться на Facebook Денісової.

  Денісова відзначила, що Москалькова відмінила зустріч смс-повідомленням. 

  «Омбудсмен РФ повідомила мені в смс-повідомленні, що вона вимушена виїхати у термінове позапланове відрядження та повернеться пізно ввечері. А завтра Тетяна Москалькова відлітає в Узбекистан. Однак тепер точно зрозуміло, чому скасовано зустріч з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Тобто усі наші попередні домовленості щодо конфіденційного обговорення важливих для нас питань не мають для Уповноваженого РФ ніякої ваги», - написала український омбудсмен. 

  Також Денісова прокоментувала вимогу ФСБ провести засідання щодо продовження терміну тримання під вартою військовополонених українських моряків у закритому режимі.

  «Навіщо це робиться, якщо приховувати нема чого, не зрозуміло», - відзначила вона.

  Нагадаємо, сьогодні в Москву приїхала український омбудсмен Людмила Денісова з рідними українських військовополонених моряків. Вони завтра спробують потрапити на засідання суду по справі військовополонених моряків.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ