Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На ринках Буковини продавалися токсичні іграшки

  • Розсилка
  <p>Експертизу провели в лабораторії ДП Укрметртестстандарт</p> - На ринках Буковини продавалися токсичні іграшки

  Експертизу провели в лабораторії ДП Укрметртестстандарт

  Більшість іграшок зроблено в Китаї, але одна була й українського виробництва

  На ринках Чернівецької області виявлено дитячі іграшки, в яких вміст свинцю перевищив допустиму норму в 100 разів. Про це напередодні повідомило регіональне управління Держпродспоживслужби.

  Зазначено, що для встановлення безпеки іграшок зразки продукції були відібрані і направлені в лабораторію ДП «Укрметртестстандарт» для проведення експертизи.

  «За результатами випробувань відповідно до отриманих протоколів було встановлено, що зразки продукції не відповідають вимогам Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні... За змістом свинцю перевищені допустимі показники (понад 100000 мг/кг, а згідно з вимогами нормативних документів, вміст свинцю не повинно перевищувати 1000 мг/кг)», - йдеться в повідомленні.

  Фахівці прийшли до висновку, що ці іграшки представляють високий рівень загрози. Більшість з них зроблені в Китаї, але одна була й українського виробництва.

  «За результатами проведених перевірок суб'єктам господарювання заборонено постачати продукцію на споживчий ринок», - заявили в Держпродспоживслужбі.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ