Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Німецький міністр заявив, що Росія є частиною Ради Європи

  • Розсилка
  <p>З літа 2017 року Росія більше не сплачує членські внески до Ради Європи</p> - Німецький міністр заявив, що Росія є частиною Ради Європи

  З літа 2017 року Росія більше не сплачує членські внески до Ради Європи

  В п'ятницю в Гельсінкі продовжиться зустріч міністрів закордонних справ 47 держав-членів Ради Європи

  Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас наполягає, що Росія повинна залишитися членом Ради Європи з усіма її правами і обов'язками.

  Про це повідомляє німецьке видання Handelsblatt.

  «Росія є частиною Ради Європи. Я сподіваюся, що ми зробимо рішучий крок вперед на зустрічі міністрів тут», - сказав німецький міністр перед від'їздом на зустріч міністрів закордонних справ 47 держав-членів Ради Європи, яка продовжиться в п'ятницю в Гельсінкі.

  Як відомо, суперечка про членство Росії триває вже п'ять років. У відповідь на анексію Криму Парламентська асамблея Ради Європи в 2014 році позбавила Росію певних прав, включаючи право голосу.

  У відповідь на санкції Москва вирішила більше не надсилати делегацію до ПАРЄ. Крім того, з літа 2017 року Росія більше не сплачує членські внески до Ради Європи.

  Цього року Раді Європи виповнюється 70 років, і Маас заявив, що «цим можна пишатися».

  «Рада Європи є оплотом міжнародного права. Той факт, що ми домовилися про Конвенцію з прав людини, яка діє від Владивостока до Лісабона, є унікальним досягненням», - сказав міністр.

  Нагадаємо, постійний представник РФ при Раді Європи Іван Солтановський заявив, що Москва прораховує всі можливості стосовно подальшого перебування в РЄ і виходу із Європейської конвенції з прав людини. В червні має закінчитися дворічний термін, по завершенню якого може бути призупинене членство РФ в РЄ через несплату грошових внесків.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ