Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нова міністерка соцполітики пропонує скасувати «прив'язку» соціальних виплат до прожиткового мінімуму

  • Розсилка
  <p>Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться, заявила міністр соціальної політики</p> - Нова міністерка соцполітики пропонує скасувати «прив'язку» соціальних виплат до прожиткового мінімуму

  Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться, заявила міністр соціальної політики

  Така реформа («відв'язка» від прожиткового мінімуму) не призведе до зменшення розміру соцдопомог, запевнила Соколовська

  Міністр соціальної політики Юлія Соколовська представила концепцію реформування прожиткового мінімуму в Україні.

  «Ініціатива передбачає «відв’язку» понад 150 видів соціальних виплат та фінансових показників від прожиткового мінімуму. При цьому пенсії та допомога малозабезпеченим сім’ям залишаться єдиними видами виплат, «прив’язаними» до прожиткового мінімуму. Розмір всіх інших виплат пропонуємо встановлювати в абсолютних цифрах і переглядати їх кожного року при прийнятті Державного бюджету», - заявила Соколовська, яку цитує Міністерство соціальної політики.

  За словами міністра, така реформа («відв'язка» від прожиткового мінімуму) не призведе до зменшення розміру соцдопомог. Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться.

  «В той же час це дозволить нам реально допомогти сім'ям – щоб вони жили не нижче рівня бідності. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям стане ефективнішою – для сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, розміри виплат збільшуватимуться», - підкреслила Соколовська.

  Дана ініціатива була представлена для обговорення на засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 11 жовтня.

  Як зазначила голова Комітету Галина Третякова, пропозиція Міністерства соціальної політики свідчить про бажання нового керівництва «проводити справжню соціальну політику та реально допомагати тим українцям, які цього справді потребують».

  В той же час перший заступник голови Комітету Михайло Цимбалюк назвав пропозицію «революційною» і такою, що справді може змінити життя людей на краще.

  На засіданні сторони домовилися про проведення громадських та комітетських слухань на цю тему для формалізації пропозиції і оформлення її у відповідний законопроект.

  Раніше повідомлялося, що з 1 жовтня житлові субсидії в Україні призначають по-новому.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ