Оголошено карантин у школах Запоріжжя
![Оголошено карантин у школах Запоріжжя](/img/article/4716/39_main-v1517925923.jpg)
Кількість хворих на ГРВІ і грип зростає
Школи і дошкільні установи Запоріжжя із 7 лютого закриваються на карантин через зростання захворюваності на грип і ГРВІ. Таке розпорядження підписав мер міста Володимир Буряк, повідомили в прес-центрі мерії.
Зазначається, що епідпорог серед запорізьких школярів поки не перевищений, але зростання захворюваності триває. Тому заняття були припинені до особливого розпорядження.
Однак, дитячі садки продовжуватимуть працювати.
Нагадаємо, 1 лютого повідомлялося, що у школах Житомира оголосили карантин через захворювання на грип і ГРВІ.
30 січня усі школи Вінниці закрили на карантин.
Коментарі — 0