Перед зустріччю ОПЕК ціни на нафту трохи виросли

  Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у січні зросли в ціні до 46,82 долара за барель
  У середу, 30 листопада, зранку ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у січні зросли в ціні до 46,82 долара за барель. Про це свідчать дані Bloomberg. За даними видання, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,95%. [READ_MORE] При цьому ціна січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 45,53 долара за
  • 30 Листопада, 2016, 08:18
  • Розсилка
  ОПЕК
  ОПЕК

  Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у січні зросли в ціні до 46,82 долара за барель

  У середу, 30 листопада, зранку ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у січні зросли в ціні до 46,82 долара за барель. Про це свідчать дані Bloomberg.

  За даними видання, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,95%.  При цьому ціна січневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 45,53 долара за барель, додавши 0,66%.

  Нагадаємо, в кінці вересня члени організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) на зустрічі в Алжирі домовилися про обмеження обсягів видобутку нафти з листопада. Видобуток буде обмежено до 32,5 млн барелів на добу. На даний момент країни-учасники ОПЕК можуть добувати до 33,24 млн барелів нафти в день.

  Нездатність змусити Росію, Казахстан, Азербайджан, Бразилію, Мексику та інших виробників поза межами ОПЕК приєднатися до обмежень спричинила 31 жовтня падіння цін на сировину майже на 4%.

  Зустріч ОПЕК відбудеться у Відні 30 листопада. Під час неї очікується рішення щодо видобутку нафти. Організація може остаточно вирішити питання про обмеження свого рівня видобутку нафти.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ