Переговори в «нормандському» форматі завершилися

  З хвилини на хвилину президент України повинен виступити за підсумками переговорів
  Закінчилися переговори в «нормандському» форматі в Берліні, президент Порошенко залишив зал. Про це повідомляє кореспондент «112 Україна». З хвилини на хвилину має відбутися прес-конференція з президентом Петром Порошенко в консульстві України. Нагадаємо, переговори лідерів країн нормандської четвірки в Берліні почалися
  • 20 Жовтня, 2016, 00:32
  • Розсилка

  З хвилини на хвилину президент України повинен виступити за підсумками переговорів

  Закінчилися переговори в «нормандському» форматі в Берліні, президент Порошенко залишив зал. Про це повідомляє кореспондент «112 Україна».

  З хвилини на хвилину має відбутися прес-конференція з президентом Петром Порошенко в консульстві України.

  Нагадаємо, переговори лідерів країн нормандської четвірки в Берліні почалися близько 19:30 (за Києвом).

  За підсумками переговорів очікуються підходи до преси. Спільно виступлять Ангела Меркель і Франсуа Олланд. Петро Порошенко виступить в посольстві України в Німеччині.

  Перед початком зустрічі Порошенко, Меркель та Олланд провели переговори без Путіна.

  Нагадаємо, сьогодні ввечері Порошенко прибув до Берліна для переговорів у «нормандському форматі». Згодом до Берліна прилетів Франсуа Олланд та Володимир Путін.

  Нагадаэмо, німці зустрічають Путіна із закривавленими ведмежатами. Активісти пояснили, що закривавлені ведмежата символізують загиблих в Сирії дітей.

  Як відомо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ