Порошенко: війна показала, наскільки важливою були «Армія. Мова. Віра»

Порошенко: війна показала, наскільки важливою були «Армія. Мова. Віра»
«Сьогодні дуже важливо продовжити рух цієї роботи»
фото: Європейська солідарність

Крім армії, мови і віри у нас було ще два пріоритети: Європейський Союз і НАТО

Україна після 14-го року пройшла великий шлях державотворення, в основі якого – розбудова Збройних Сил, захист ідентичності нашого народу і його європейські прагнення. Про це сказав Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв´ю на телеканалі «Прямий». У відповідь на запитання, чому гасло «Армія. Мова. Віра» знову стало актуальним після 24 лютого, Порошенко зауважив: «Водорозділ стався не 24 лютого. Це вже кульмінація. Водорозділ стався у 2014 році».

«Армія була моїм першим пріоритетом. Армію 2014 року і 2019 року просто не можна порівняти. Життя довело справжність і правильність спільної роботи, спільного вибору народу», – наголошує Порошенко.

«Мова формує душу народу. Я вважаю абсолютно хибною зараз дискусію про те, чи вивчати, чи не вивчати російську мову. Про що ви говорите? У нас є мови, які найчастіше застосовуються в світі, крім нашої державної мови англійська, французька. Кому потрібно факультативно – російська, але ніякої переваги, тільки для того, щоб боротися з ворогом», – переконаний Порошенко.

«На сьогоднішній день ніхто навіть під сумнів не може поставити, наскільки важлива роль церкви. Я хочу подякувати Православній Церкві України. Приємно, що відновився перехід громад», – говорить Порошенко.

«Правильні процеси почалися і в московській церкві – російській православній церкві в Україні. Сьогодні вже відмовляються поминати російського злочинця Кіріла. Це злочинець, який благословляє вбивць, варварів, мародерів на знищення України. І точно він буде серед тих, хто буде відповідати за злочини проти людяності», – вважає Порошенко.

«Крім армії, мови і віри у нас було ще два пріоритети: Європейський Союз і НАТО. Ми змінили Конституцію, ми підписали безвіз, зробили потужну платформу, для чого це все робиться», – наголосив Порошенко.

«Сьогодні дуже важливо продовжити рух цієї роботи і не соромитися визнавати, наскільки важливо те, що було зроблено за вісім років. Країна за вісім років – інша. Країна, де збережена і має бути збережена демократія. Країна, де збережена і має бути збережена свобода слова. Країна, яка здатна себе захистити і користується безумовним авторитетом у світі», – констатує Петро Порошенко.

«Якби країна не змінилася і зустріла війну, не дай Боже, в тому стані, що був у 2014-му, невідомо, як це все було б», – наголошує Порошенко.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: