Президент Литви вважає навчання «Захід-2017» репетицією атаки на Захід

  Грибаускайте підозрює, що Кремль репетирує агресивні сценарії проти своїх сусідів.
  Президент Литви Даля Грибаускайте заявила, що спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017» можуть бути використані як репетиція нападу на Захід. Про це вона сказала у своєму зверненні на Генеральній Асамблеї ООН. «Поки ми зараз розмовляємо, близько 100 тис. російських військових беруть участь у наступальних
  • 21 Вересня, 2017, 11:21
  • Розсилка
  Президент Литви Даля Грибайускайте
  Президент Литви Даля Грибайускайте

  Грибаускайте підозрює, що Кремль репетирує агресивні сценарії проти своїх сусідів.

  Президент Литви Даля Грибаускайте заявила, що спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017» можуть бути використані як репетиція нападу на Захід. Про це вона сказала у своєму зверненні на Генеральній Асамблеї ООН.

  «Поки ми зараз розмовляємо, близько 100 тис. російських військових беруть участь у наступальних військових тренуваннях під назвою Захід-2017», – заявила президент Литви.

  Вона підкреслила, що у військових навчаннях було задіяно також літаки, танки, ракетні системи та інше обладнання.

  «Кремль репетирує агресивні сценарії проти своїх сусідів, навчає свою армію атакувати Захід», – вважає Грибаускайте.

  Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив журналістам, що за тренуваннями стежили міжнародні спостерігачі, зокрема від країн-членів НАТО.

  Раніше голова сил оборони Естонії генерал Ріхо Террас заявив, що Росія готова до військового втручання і в Білорусь, якщо там зміниться політична ситуація.

  Нагадаємо, у військових навчаннях збройних сил Росії та Білорусі «Захід-2017» взяли участь 120 тисяч осіб. Повідомлялося, що на цих навчаннях бойовий гелікоптер випадково дав залп по натовпу глядачів.

  Джерело: euronews.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ