рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Прогульники у Раді: 60 нардепів можуть залишитися без зарплати у квітні

  • Розсилка
  Через пропуск голосувань у Раді 60 депутатів можуть залишитися без виплат у квітні - Прогульники у Раді: 60 нардепів можуть залишитися без зарплати у квітні
  Через пропуск голосувань у Раді 60 депутатів можуть залишитися без виплат у квітні

  Обранцям, які пропустили більше 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням ними депутатських повноважень

  У квітні 60 депутатів пропустили більше 30 % голосувань у парламенті.

  Про це повідомляє Громадська мережа «Опора».

  Відповідно до ухвалених у жовтні 2019 року парламентом змін до законодавства тепер відвідуваність народними депутатами пленарних засідань вимірються участю їх у голосуваннях. Тобто, якщо депутат не голосує, то він не присутній на засіданнях.

  Обранцям, які пропустили більше 30% голосувань, не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням ними депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Таке рішення по депутатах мають прийняти у Комітеті з питань Регламенту депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

  100% голосувань пропустили 16 депутатів, зокрема Андрій Кожем'якін (Батьківщина), Андрій Холодов (Слуга народу), Анжеліка Лабунська (Батьківщина), Вадим Новинський (позафракційний), Вадим Столар (ОПЗЖ), Валерій Дубіль (Батьківщина), Віктор Балога (За майбутнє), Віталій Данілов (Батьківщина), Григорій Немиря (Батьківщина), Мустафа Джемілєв (Європейська солідарність), Олег Макаров (Голос), Олександра Устінова (Голос), Олесь Довгий (позафракційні), Сергій Власенко (Батьківщина), Сергій Рудик (позафракційний), Сергій Тарута (Батьківщина).

  Відповідно до Постанови про фінансове забезпечення народних депутатів, посадовий оклад одного народного обранця коливається від 10 до 12 прожиткових мінімумів (20 270 — 24 324 гривень у 2020 році).

  Зарплата депутата, крім посадового окладу, включає ще надбавки та доплати (для депутатів, які мають науковий ступінь або почесне звання). Сума, аналогічна заробітній платі, виділяється також і на виконання депутатських повноважень.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ