Пропагандист Кремля Філліпс образився на ватажка бойовиків «ДНР»: це просто маразм

  Напередодні Захарченко заявив, що хоче захопити Великобританію, а англосаксів назвав найбільшим злом для Росії
  Британський журналіст Грем Філліпс, який є палким прихильником «русского мира», висловив своє невдоволення щодо нещодавньої заяви ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка, який виокремив англосаксів як найбільше зло для Росії. Відповідне повідомлення з’явилося на його сторінці в соцмережі VK. «Хочу
  • 8 Грудня, 2016, 05:19
  • Розсилка

  Напередодні Захарченко заявив, що хоче захопити Великобританію, а англосаксів назвав найбільшим злом для Росії

  Британський журналіст Грем Філліпс, який є палким прихильником «русского мира», висловив своє невдоволення щодо нещодавньої заяви ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка, який виокремив англосаксів як найбільше зло для Росії.

  Відповідне повідомлення з’явилося на його сторінці в соцмережі VK.

  «Хочу сказати кілька слів про «англосаксів», тому що я іноді бачу це як форму зловживання щодо моєї країни, або мене, з боку, як я вважаю, російських людей. Думаю, що ви могли б говорити про англосаксів в XI столітті, і це нормально. Але зараз вже ХХI століття, і цей термін використовують виключно ті люди, які просто хочуть, щоб ненавиділи Великобританію. Нехай ненавидять – для них це є схожим. Але щоб сказати «англосакси» - це просто маразм»,– обурливо написав шанувальник «русского мира».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ