Роббі Вільямс хоче представляти Росію на «Євробаченні»

  Співак заявив, що обожнює «Євробачення» та хотів би представляти Росію на конкурсі
  Британський співак Роббі Вільямс заявив, що обожнює «Євробачення» і хотів би представляти Росію на цьому конкурсі, повідомляє РИА Новости. [READ_MORE] «Я обожнюю «Євробачення». Там все так барвисто, грандіозне шоу. Я б хотів представляти Росію на «Євробаченні» - я так просто це зараз
  • 21 Березня, 00:59
  • Розсилка
  Роббі Вільямс
  Роббі Вільямс

  Співак заявив, що обожнює «Євробачення» та хотів би представляти Росію на конкурсі

  Британський співак Роббі Вільямс заявив, що обожнює «Євробачення» і хотів би представляти Росію на цьому конкурсі, повідомляє РИА Новости.  «Я обожнюю «Євробачення». Там все так барвисто, грандіозне шоу. Я б хотів представляти Росію на «Євробаченні» - я так просто це зараз заявляю, а мій менеджер вже схопився за голову. Але я хотів би представляти Росію на конкурсі. Давай, Росіє, ми зможемо перемогти», - сказав він в ефірі російського «Первого канала».

  Роббі Вільямс також зізнався, що дивився виступ Сергія Лазарєва на конкурсі минулого року, був вражений його номером і навіть захотів запозичити ідею для свого шоу.

  Нагадаємо, за рішенням «Первого канала» співачка з інвалідністю Юлія Самойлова має намір представити Росію на пісенному конкурсі «Євробачення-2017», який відбудеться в столиці України в середині травня цього року. Однак участь росіянки у конкурсі наразі під питанням. 

  Влітку 2015 року вона взяла участь у концерті в Керчі, порушивши закони України, оскільки дісталася до Криму в обхід кордонів України. Служба безпеки України вже підготувала документ про заборону в'їзду до України Юлії Самойловій. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ