Росія навесні почне будувати «стіну» між Кримом і Херсонщиною

  До Нового року буде завершено юридичне оформлення будівництва «стіни»
  Навесні 2018 року розпочнеться активна фаза будівництва Росією так званої «стіни» на адмінмежі материкової України з анексованим Кримом. Про це в ефірі Громадське.Крим повідомив речник Держприкордонної служби України Олег Слободян. На думку Слободяна, будь-яке масштабне будівництво в осінньо-зимовий період — це не доцільно
  • 12 Жовтня, 02:32
  • Розсилка

  До Нового року буде завершено юридичне оформлення будівництва «стіни»

  Навесні 2018 року розпочнеться активна фаза будівництва Росією так званої «стіни» на адмінмежі материкової України з анексованим Кримом.

  Про це в ефірі Громадське.Крим повідомив речник Держприкордонної служби України Олег Слободян.

  На думку Слободяна, будь-яке масштабне будівництво в осінньо-зимовий період — це не доцільно і досить важко.

  «До Нового року буде завершено юридичне оформлення цього процесу. Тому, швидше за все, активна фаза будівництва розпочнеться навесні», — сказав він.

  Нагадаємо, 27 вересня у ФСБ Росії заявили про плани будівництва «стіни» між Кримом і материковою Україною.

  Згідно з інформацією на сайті держзакупівель РФ, на поставку і монтаж повнопрофільного загородження з федерального бюджету виділено 212,9 млн руб.

  У документації до закупівлі місцем виконання робіт зазначений Красноперекопський район окупованого Криму. Термін поставки товару - до 20 листопада 2017 року. Термін виконання робіт - до 20 грудня 2017 року.

  «Інженерне загородження призначене для використання в складі комплексів технічних засобів охорони об'єктів різного призначення, як в якості фізичної перешкоди, так і в якості елемента конструкції засобів виявлення вібраційного і радіохвильового принципу дії», - йдеться в закупівлі.

  Згідно з вимогами замовника, висота огорожі над рівнем грунту повинна становити 2,1 м, заглиблення в грунт - 0,3 м. Монтуватися паркан буде з 16,5 тисячі панелей шириною 3 м. Інженерне загородження має, зокрема, ускладнювати подолання кордону шляхом перелазу, а також задовольняти режимним умовам об'єкта. Його конструкція повинна передбачати відсутність вузлів, що полегшують подолання бар'єру.

  Зазначимо, що загальна довжина сухопутного кордону України із окупованим Кримом складає близько 8,7 км. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ