Росія перекидає до Білорусі танкову армію

  У Міноборони РФ назвали навчання «оборонними»
  Росія перекидає до Білорусі першу танкову армію з Підмосков'я в рамках «оборонних» навчань «Захід-2017». Як повідомили УНІАН у прес-службі Міноборони, за задумом навчань «Захід-2017» була отримана оперативна інформація про «виявлення на території одного з районів союзної держави незаконного збройного
  • 14 Вересня, 12:15
  • Розсилка

  У Міноборони РФ назвали навчання «оборонними»

  Росія перекидає до Білорусі першу танкову армію з Підмосков'я в рамках «оборонних» навчань «Захід-2017».

  Як повідомили УНІАН у прес-службі Міноборони, за задумом навчань «Захід-2017» була отримана оперативна інформація про «виявлення на території одного з районів союзної держави незаконного збройного формування (НЗФ)».

  «Командування Західного військового округу прийняло рішення про підйом за тривогою особового складу окремої танкової бригади 1-ї гвардійської танкової армії, дислокованої в Підмосков'ї», - йдеться в повідомленні.

  Заявляється, що особовий склад танкового з'єднання зі штатним озброєнням і технікою здійснив марш на залізничну станцію навантаження, після чого військовим ешелоном протягом доби його буде перекинуто в район проведення навчання на територію Республіки Білорусь.

  У ході навчань російські танкісти спільно з білоруськими колегами відпрацюють питання взаємодії та всебічного забезпечення військ, сучасні підходи бойового застосування підрозділів при веденні боротьби з незаконними збройними формуваннями та диверсійно-розвідувальними групами противника.

  Навчання будуть проводитися у два етапи з 14 по 20 вересня на території двох країн під спільним керівництвом начальників генеральних штабів збройних сил Російської Федерації та Республіки Білорусь.

  У НАТО заявили, що Росія може використати «Захід-2017» для вторгнення у Польщу та країни Балтії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ