Росія використовує тему «паспортів» «ЛДНР» в інформаційних операціях - СБУ

  Тандіт також пообіцяв реакцію на такі дії РФ з боку СБУ
  У Службі безпеки України заявляють, що Росія використовує тему визнання т. зв. паспортів терористичних «ДНР» і «ЛНР» у власних інформаційних операціях. Про це заявив радник глави відомства Юрій Тандіт. [READ_MORE] «Ніякої сили і ніякого значення не мають фейкові «документи», які незаконно передаються
  • 20 Березня, 2017, 09:59
  • Розсилка
  Юрій Тандіт
  Юрій Тандіт

  Тандіт також пообіцяв реакцію на такі дії РФ з боку СБУ

  У Службі безпеки України заявляють, що Росія використовує тему визнання т. зв. паспортів терористичних «ДНР» і «ЛНР» у власних інформаційних операціях. Про це заявив радник глави відомства Юрій Тандіт.  «Ніякої сили і ніякого значення не мають фейкові «документи», які незаконно передаються жителям України, які живуть на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей. Якісь заяви російської влади з приводу цих документів не можуть мати якоїсь сили, крім того, що їх використовують в інформаційних операціях», - зазначив він в ефірі «112 Україна».

  Тандіт також пообіцяв реакцію на такі дії РФ з боку відомства, а також МЗС України.

  «Однозначно, ми знову будемо реагувати. У даному випадку це один із фактів того, що Росія, щоб вийти з-під мінських переговорів, щоб відмовитися від певного тиску, який чиниться з боку міжнародних організацій... Ми щоразу в таких ситуаціях реагуємо і будемо діяти в рамках закону. Буде реакція і від МЗС, і відповідних органів, в тому числі й СБУ, яка дасть оцінку таким діям», - сказав він.

  Як повідомлялося, російська влада вважає жителів «ДНР/ЛНР» громадянами України і не дає спрощений порядок перебування на території РФ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ