Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Розвідка повідомила, як РФ планує втручатися в українські вибори

  • Розсилка
  Розвідка повідомила, як РФ планує втручатися в українські вибори

  РФ готує провокації у день виборів президента України

  Росія планує провокувати дестабілізацію ситуації в Україні з метою реваншу проросійських сил під час виборів у 2019 році.

  Відповідна інформація оприлюднена на сайті Служби зовнішньої розвідки.  «Основний план дій Російської Федерації на українському напрямі у коротко- й середньостроковій перспективах передбачає подальше провокування комплексної дестабілізації ситуації в Україні з метою сприяння реваншу проросійських сил у нашій країні за результатами виборів 2019 року», - йдеться у повідомленні.

  Для цього, вказують у Службі зовнішньої розвідки, росіяни вдаватимуться до різноформатних заходів впливу на перебіг виборчого процесу і підрахунок голосів під час президентських і парламентських виборів в Україні.

  За прогнозом спецслужби, слід очікувати на дестабілізацію ситуації на підконтрольній Україні території, а також на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями у Донецькій і Луганській областях. Крім того, відбудеться нагнітання військово-політичного протистояння з елементами економічного впливу.

  Також росіяни вдаватимуться до проведення інформаційно-пропагандистських кампаній в українському медіапросторі та до використання інструментів втручання у кіберпростір.

  Для підтримки «своїх» кандидатів росіяни проведуть «роботу» з українцями, що проживають на окупованих територіях. Для прикриття використають громадські організації. РФ фінансуватиме радикально налаштовані політичні сили - як антиукраїнські, так і ультранаціоналістичні.

  Паралельно росіяни дискредитуватимуть виборчий процес в Україні та чинну українську владу у міжнародному медіа-просторі та з кремлівських позицій у міжнародних організаціях, політичних та експертних колах західних країн, прогнозують у СЗР.

    До вашої уваги:  
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ