Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сайт посольства США в Україні припинив оновлюватись через «шатдаун»

  • Розсилка
  22 грудня 2018 року низка американських міністерств і відомств скоротили роботу - Сайт посольства США в Україні припинив оновлюватись через «шатдаун»
  22 грудня 2018 року низка американських міністерств і відомств скоротили роботу

  Оновлення інформації на веб-сайті буде обмежено до повного відновлення функціонування урядових структур США

  Веб-сайт посольства США в Україні припинили оновлювати через призупинення роботи американських урядових установ («шатдаун»).

  Про це йдеться в повідомленні на сайті посольства.

  «Через тимчасове припинення виділення бюджетних коштів оновлення інформації на веб-сайті буде обмежено до повного відновлення функціонування урядових структур», – зазначається у повідомленні.

  Як відомо, президент США Дональд Трамп у зверненні до нації заявив, що «гуманітарну кризу» у США можна вирішити за 45 хвилин. Президент США поклав провину за «шатдаун» на демократів, втім утримався від оголошення надзвичайного стану.

  Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив у понеділок, що в країні настала гуманітарна криза та криза національної безпеки після того, як американський Конгрес відмовив затверджувати фінансування нової стіни на кордоні з Мексикою.

  Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що на кордоні з Мексикою планується побудувати сталеву, а не бетонну стіну.

  Відзначимо, 22 грудня 2018 року низка американських міністерств і відомств, включаючи Держдепартамент, мін'юст, міністерство внутрішньої безпеки, міністерства транспорту і сільського господарства, скоротили роботу. Причиною стала відсутність бюджету, про який до 22 грудня демократи і республіканці в Конгресі так і не змогли домовитися.

  Також Трамп вирішив особисто полетіти до кордону з Мексикою 10 січня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ