Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  США розгорнули в Ізраїлі систему протиракетної оборони

  • Розсилка
  <p>Система протиракетної оборони THAAD</p> - США розгорнули в Ізраїлі систему протиракетної оборони

  Система протиракетної оборони THAAD

  Фото: dvidshub.net

  Система THAAD була переміщена з американської повітряної бази в Техасі

  Американські військові вперше розгорнули свою найсучаснішу систему повітряної і протиракетної оборони в Ізраїлі. Про це повідомляє прес-служба Європейського командування армії США.



  США проводять навчання щодо розгортання в Ізраїлі системи THAAD з метою відпрацювання спільних дій з Армією оборони Ізраїлю і перевірки можливості швидкого розгортання систем у різних точках світу.

  Американські військові заявили, що рішення про швидке розгортання системи THAAD було прийнято як демонстрація триваючих зобов'язань Сполучених Штатів з регіональної безпеки Ізраїлю. 

  «THAAD є найбільш сучасною інтегрованою системою повітряної і протиракетної оборони у світі, і ці навчання є демонстрацією, що американські сили є швидкими та можуть реагувати швидко і непередбачувано на будь-яку загрозу, в будь-якому місці», - заявили в командуванні США. 



  Система була переміщена в Ізраїль з американської повітряної бази в Техасі, але скільки це зайняло часу, не повідомляється. 

  Всі компоненти системи THAAD перебували на військово-повітряній базі в пустелі Негев на півдні Ізраїлю і незабаром були переміщені на невідомий об'єкт на півдні Ізраїлю. Різні модулі системи вже розгорталися в Ізраїлі. Зокрема, її радар на постійній основі працює на базі ВПС Набат у Негеві, однак повне розгортання системи здійснюється вперше. 

  Навчання проходять на тлі посилення напруженості між Ізраїлем та Іраном через бомбардування Ізраїлю в Сирії і коментарів, в яких міністр закордонних справ Ірану заявив, що не може виключити можливість військового конфлікту між двома країнами.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ