Міноборони прозвітувало, як витрачались кошти на утилізацію боєприпасів останні 10 років (документ)

  Різниця між затвердженими і освоєними видатками разюча
  Міністерство оборони України надало інформацію про фінансування робіт, пов’язаних з утилізацією боєприпасів у військових складах і базах, за останній десять років. Про це сказано у відповіді департаменту фінансів Міноборони на запит «Главкома». Згідно з офіційними даними, у 2007-2017 роках паспортом бюджетної програми було
  • 12 Жовтня, 21:00
  • Розсилка

  Різниця між затвердженими і освоєними видатками разюча

  Міністерство оборони України надало інформацію про фінансування робіт, пов’язаних з утилізацією боєприпасів у військових складах і базах, за останній десять років.

  Про це сказано у відповіді департаменту фінансів Міноборони на запит «Главкома».

  Згідно з офіційними даними, у 2007-2017 роках паспортом бюджетної програми було затверджено 1 млрд. грн на утилізацію снарядів. Однак касові видатки становили лише 515,7 млн. грн.

  (для перегляду документа натисніть на зображення)

  Найгірше фінансування відбувалось у 2008-2010 роках. Зокрема, у 2008 році із затверджених 50,8 млн. грн фактично освоєно 9,3 млн. грн, 2009 року – із 33,3 млн. грн лише 5,7 млн. грн, 2010 року – із 106,6 млн. грн – 24 млн. грн.

  Нагадаємо, що 18 серпня Кабмін затвердив перелік боєприпасів, що підлягають утилізації у 2017-2021 роках. Урядове рішення прийнято з метою позбавлення Збройних Сил України від непридатних для подальшого використання і зберігання боєприпасів та надлишкових боєприпасів.

  Як повідомляв «Главком», в ніч на 27 вересня в селищі поблизу Вінниці сталися вибухи на складах з боєприпасами та зброєю.

  Військова прокуратура внесла до ЄРДР відомості за фактом вчинення диверсії у місті Калинівка Вінницької області, де напередодні сталася пожежа на військових складах, загалом відпрацьовуються чотири основні слідчі версії вчинення кримінального правопорушення.

  Президент Петро Порошенко звернувся до керівників Генпрокуратури, СБУ, Нацполіції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії в Калинівці Вінницької області.

  Про перебіг подій на місці вибуху боєприпасів читайте тут.

  Читайте також статті «Главкома»: 

  Провісники Апокаліпсиса. Що передувало вибухам у Калинівці і чому про це мовчить влада? 

  Утилізація зброї на папері, або Чому країна пахне порохом

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ